Pigiausi skrydžiai į Bergeną iš artimų oro uostų

Tiesioginiai skrydžiai į Bergeną


Bergenas – įdomus Norvegijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Jeigu jus domina unikalūs architektūriniai statiniai, išskirtinis kraštovaizdis, norite susipažinti su norvegų kultūra bei tradicijomis, aplankykite miestą jums patogiu metu. Tiesioginiai skrydžiai į Bergeną – optimaliausia galimybė miestą pasiekti greičiau. Nepamirškite iš anksto pasirūpinti pigiais lėktuvo bilietais ir susiplanuoti atostogų.

Vilnius – Bergenas tiesiogiai

Vilnius – Bergenas tiesioginiai skrydžiai yra vykdomi kiekvieną savaitę. Tai ypač patogu tiems žmonėms, kuriems reikia dažnai patekti į Norvegijos miestą. Taip pat spontaniškų veiksmų mėgėjai gali pasirūpinti, kad jų kelionė neprailgtų bei būtų maloni, nes pasirinkus Bergeną savo savaitgalio kryptimi, juk nesinorėtų visos kelionės praleisti tik lėktuve.
Tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Bergeną, taip pat iš kitų Lietuvos miestų bus pigesni jeigu bilietus nusipirksite iki išskridimo datos likus bent pusmečiui. Taip pat galite paieškoti paskutinės minutės pasiūlymų ir Kopenhagą aplankyti visiškai nebrangiai.

Tiesioginiai skrydžiai – greičiausias būdas, norint pasiekti Bergeną. Skrendant be persėdimų sutaupysite jėgų, pinigų ir laiko. Šie pasiūlymai ypač populiarūs šeimų su mažais vaikais tarpe, kuriuos kelionės lėktuvu labai vargina. Pasirinkę tiesioginį skrydį į Bergeną, būsite ramūs, kad vaikai nepavargs ir tą pačią dieną jau galėsite pasivaikščioti po miestą bei aplankyti įdomias lankytinas vietas.

Bergeno Oro uostai
  • Flesland oro uostas BGO