Pigiausi skrydžiai į Bergeną iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai iš Bergeno


Bergenas – įdomus Norvegijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Jeigu jus domina atostogos šiame mieste, norite pažinti norvegų kultūrą, tradicijas, susipažinti su unikaliausiomis lankytinomis vietomis – privalote aplankyti Bergeną patys. Prieš skirsdami, iš anksto susiplanuokite kelionę ir pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais.

Pigūs skrydžiai iš Bergeno

Pigūs skrydžiai iš Bergeno ir į jį, dažniausiai, būna nusipirkus lėktuvo bilietus, iki išskridimo datos likus bent jau pusei metų ar penkiems mėnesiams. Taip pat pigių bilietų žmonės gali įsigyti skrydžių bendrovės paskelbus įvairius pasiūlymus, akcijas, kurių metu bilietai tekainuoja keliolika eurų.
Skrydžiai iš Bergeno į Lietuvą vyksta ganėtinai dažnai, kartais net kelis kartus per savaitę, todėl norėdami tiesiog praleisti laisvalaikį Lietuvoje ar aplankyti brangius žmones, drąsiai galite tai padaryti, nusipirkę lėktuvo bilietus, kad ir tą pačią dieną.

Skrydžiai iš Bergeno:

  • Skrydžiai iš Bergeno į Vilnių;
  • Skrydžiai iš Bergeno į Kauną;
  • Skrydžiai iš Bergeno į Palangą;
  • Skrydžiai iš Bergeno į Rygą.

Populiarios skrydžių bendrovės pasirūpino, kad kiekvienas žmogus, gyvendamas Bergene arba jame tiesiog atostogaudamas, pirkdamas bilietus pirmyn į Norvegiją, taip pat pirkdamas bilietus atgal, galėtų nuskristi į jam reikiamus taškus. Skrydžiai iš Bergeno į Vilnių vykdomi labai dažnai, todėl jeigu gyvenate Lietuvos sostinėje arba jos apylinkėse, namuose atsidursite labai greitai bei nereikės leisti papildomų pinigų autobusui.

Bergeno Oro uostai
  • Flesland oro uostas BGO