Pigiausi skrydžiai į Bergeną iš artimų oro uostų

Bergeno oro uostas


Jeigu jus domina žvejyba, įdomus istorinis paveldas, gražus kraštovaizdis bei norvegų tradicijos – atostogos Bergene yra pat optimaliausias variantas. Apsilankykite šiame Norvegijos mieste ir susipažinkite su unikaliausiomis lankytinomis vietomis, muziejais, naktiniais klubais bei kitais jus dominančiais objektais. Prieš keliaudami pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais ir susipažinkite su oro uostu, į kurį atvyksite.

Bergeno oro uostas

Bergeno oro uostas – norvegiškai vadinamas Bergen lufthavn, Flesland. Tai tarptautinis oro uostas, veikiantis nuo 1955 metų, antras pagal užimtumą Norvegijoje. Iš jo ir į jį skraido daug įvairių skydžių bendrovių, todėl turistų oro uoste tikrai netrūksta. Oro uostas yra šiuolaikiškas, jame yra daug rozečių, kur kiekvienas turistas, laukdamas lėktuvo, gali pasikrauti savo elektroninius prietaisus. Žinoma, apie bevielį internetą net nėra kalbos – jis čia veikia kuo puikiausiai.
Bergeno oro uostai yra švarūs, kasmet aptarnaujantys tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Jeigu jums reikės oro uoste praleisti kurį laiką laukiant skrydžio namo ar į kitą šalį, nesijaudinkite, nes veiklos tikrai netruks. Jame galite pasivaikščioti po parduotuves, pavalgyti, nupirkti lauktuvių namuose laukiantiems žmonėms.

Bergeno oro uosto adresas: Flyplassvegen 555, 5258 Bergen, Norvegija

Bergeno Oro uostai
  • Flesland oro uostas BGO