Pigiausi skrydžiai į Bergeną iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Bergeną


Bergenas – miestas, esantis Norvegijoje. Jisai turi daug įdomių lankytinų objektų: muziejai, skulptūros, įvairūs meno kūriniai ir pan. Vos atvykę, nepraleiskite progos apsilankyti uoste, žvejų turguje ar apžiūrėti medinių namukų. Iš anksto pasirūpinkite ne tik veikla mieste, bet ir pigiais lėktuvo bilietais.

Skrydžiai į Bergeną iš Lietuvos yra vykdomi iš 2 lokacijų: (Vilniaus, Kauno) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Pigūs skrydžiai į Bergeną

Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Bergeną tapo dar labiau prieinami. Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Bergeną įsigyti, dažniausiai, galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.

Tiesioginiai skrydžiai

Tiesioginiai skrydžiai į Bergeno miestą yra vykdomi iš Vilniaus. Bergenas nuo Lietuvos sostinės Vilniaus yra nutolęs 1,343.5 km, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai galėsite mėgautis pasiekę savo kelionės tikslą. Jeigu nenorite leisti laiko veltui, pasirūpinkite veikla skrydžio metu: pasiimkite knygą, žurnalą ar nešiojamą kompiuterį.

Bergeno Oro uostai
  • Flesland oro uostas BGO