Pigiausi skrydžiai į Bergeną iš artimų oro uostų

Turizmas Bergene


Norvegija – nėra pigi šalis ją lankantiems turistams. Kaip ir visoje šalyje, taip ir Bergene, kainos didelės, tačiau miestas siūlo itin gerus pasiūlymus šią šalį aplankantiems žmonėms.

Bergeno miestas yra išskirtinis, apsuptas netgi 7 kalnų, todėl ganėtinai atskirtas, bet tai tik dar labiau žavi. Bergeno uostamiestis, spalvinga architektūra, raudonstogiai nameliai, lankytinos vietos – pritraukia grupes turistų, todėl turizmas šioje šalyje tikrai klesti.

Turizmas Bergene yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūste plūsta į Bergeną.

Bergeno turizmo centras maloniai suteiks jums visą pageidaujamą informaciją, kurios jums gali prireikti atostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba anglų, prancūzų kalbomis.

Turizmas Bergene yra išvystytas. Galite įsigyti turisto kortelę (Bergen Card), kuri atidarys daugelį durų ir pakvies nemokamai lankyti parodas, muziejus. Ši kortelė suteikia galimybę nemokamai naudotis viešuoju transportu (tramvajais ir autobusais), taip pat įsigyti ekskursijas ir aplankyti įžymias miesto vietas su didele nuolaida. Taip pat Bergeno miesto kortelė suteikia nuolaidą išsinuomoti automobilį, pavalgyti restoranuose ir apsipirkti palankiomis kainomis. Todėl tiems, kurie ankščiau bijojo atvykti į šį miestą dėl didelių kainų, gali nebepergyventi, nes turizmo centrai taiko labai dideles nuolaidas ir leidžia miestą aplankyti ir pažinti šiek tiek pigiau.

Bergeno turizmo kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Turizmas Bergene – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Bergeno Oro uostai
  • Flesland oro uostas BGO