Pigiausi skrydžiai į Bergeną iš artimų oro uostų

Gyvenimas Bergene


Bergeno gyvenimas – lyg romantiškas filmas. Šį miestą apsupę 7 kalnai suteikia jam ne tik žavesio, bet ir išskirtinumo. Jis gražus, jaukus, pasipuošęs spalvingu, mediniu senamiesčiu, kuris ne kartą buvo kentėjęs nuo gaisrų, tačiau šiuo metu stovi lyg tvirtovė. Apsilankę žuvies turguje, galėsite paragauti visokiausių žuvų, nuo kurių čia tiesiog lūžta prekystaliai. O pasukę į miesto centrą – aplankysite išskirtinius, įdomius muziejus, kuriuose galėsite susipažinti su turtinga Bergeno istorija. Gyvenimas Bergene tikrai verda. Nors miestas ir lietingas, bet turintis tai, ko ieško kiekvienas žmogus – savitą dvasią.

Gyvenimas Bergeno mieste vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką.

Nenuostabu, kad Bergene, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiai, vargingesni rajonai yra ne tokie kosmopolitiški ir atokesniuose rajonuose Bergene gyvenimas plaukia sava vaga. Vis dėlto, aplinkinius rajonus aplankyti būtina, nes ten galite pažinti tikrąją šio miesto kultūrą ir tradicijas.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Bergene yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų. Skandinaviškas ramumas, išskirtinio grožio gamta – tai tikrai traukia atvykėlius iš viso pasaulio.

Gyvenimas Bergene sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Bergeno gatvėse sulėtėja ir aptingsta.

Bergeno Oro uostai
  • Flesland oro uostas BGO