Pigiausi skrydžiai į Bergeną iš artimų oro uostų

Vilnius - Bergenas


Bergenas – įdomus Norvegijos miestas, pasižymintis unikaliomis lankytinomis vietomis. Kiekvienas turistas, atvykęs į jį gali susipažinti su norvegų kultūra, paragauti tradicinių patiekalų, pasivaikščioti senoviniu uostu, apžiūrėti istorinį paveldą. Jeigu jus domina atostogos Bergene, iš anksto susiplanuokite ką veiksite atvykę į miestą bei įsigykite pigius lėktuvo bilietus.

Vilnius – Bergenas skrydžiai

Vilnius – Bergenas – Vilnius skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net dažniau. Bergenas nuo Vilniaus nėra labai atitolęs, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Vilnius – Bergen tiesioginiai skrydžiai

Vilnius – Bergen tiesioginiai skrydžiai pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei neprailgs. Pasirūpinkite veikla skrydžio metu: pasiimkite žurnalą, knygą ar nešiojamą kompiuterį ir kelionės metu nenuobodžiaukite.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Bergenas Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Bergenas Wizzair kelionių pasiūlymai

Pigiausi Vilnius – Bergenas bilietai būna, dažniausiai, likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Bergeno Oro uostai
  • Flesland oro uostas BGO