Pigiausi skrydžiai į Bergeną iš artimų oro uostų

Ryga - Bergenas


Bergenas – įdomus Norvegijos miestas, antras pagal dydį šalyje. Į jį kasmet suplūsta daug turistų iš įvairių pasaulio šalių, kurie nori pažinti unikalias Bergeno lankytinas vietas, norvegų kultūrą, paragauti tradicinių patiekalų bei susipažinti su istoriniu paveldu. Jeigu planuojate atostogas Bergene, iš anksto susiplanuokite ką veiksite jų metu bei nusipirkite pigius lėktuvo bilietus.

Skrydžiai Ryga – Bergenas

Ryga – Bergenas skrydžiai – optimaliausias variantas žmonėms, norintiems pasiekti Norvegijos miestą tam tikru metu, bet nerandantiems bilietų iš Lietuvos. Rygą pasiekti labai paprasta, tai vos kelios valandos autobusu, o automobiliu dar mažiau. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Pigūs bilietai Ryga – Bergenas

Pigūs bilietai Ryga – Bergenas parduodami labai dažnai. Geriausios kainos siūlomos tada, kai žmogus juos perka iki išskridimo datos likus maždaug penkiems arba šešiems mėnesiams. Taip pat pigūs lėktuvo bilietai Ryga – Bergenas būna skrydžių bendrovėms paskelbus įvairias akcijas. Nepraleiskite paskutinės minutės pasiūlymų ir pamatykite Bergeną dar pigiau.
Skrydis Ryga – Bergenas neprailgs, todėl jūs greitai galėsite mėgautis viešnage šiame įdomiame Norvegijos mieste.

Bergeno Oro uostai
  • Flesland oro uostas BGO