Pigiausi skrydžiai į Bergeną iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Bergeną


Bergenas – Norvegijos miestas, antras pagal dydį šalyje. Jame yra daug įdomių lankytinų vietų, objektų, muziejų, naktinių klubų, restoranų, istorinio paveldo. Atvykę į Bergeną nepraleiskite progos susipažinti su norvegų žvejybos tradicijomis, pasivaikščioti senoviniais uostais ir apžiūrėti medinių namelių.

Bilietų kainos į Bergeną lėktuvu

Bilietų kainos į Bergeną visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Bergenas sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Bilietų kainos į Bergeną taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Skrydžių kainos į Bergeną visada bus pigesnės, jei juos įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti atostogų metu.
Taip pat, skrydžių kainos į Bergeną pradžiugins mėgstančius atostogas ar visus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių daug skraido.

Planuokite savo keliones iš anksto ir nenusivilsite. Gero skrydžio!

Bergeno Oro uostai
  • Flesland oro uostas BGO