Pigiausi skrydžiai į Bergeną iš artimų oro uostų

Bergenas - Ryga


Bergenas – įdomus Norvegijos miestas, pasižymintis išskirtinėmis lankytinomis vietomis, muziejais ir kitais objektais, kurie vilioja žmones. Atvykę į Bergeną būtinai pasivaikščiokite uostu, apžiūrėkite medinius namelius, susipažinkite su architektūra, istoriniu paveldu, norvegų kultūra ir tradicijomis. Jeigu planuojate kelionę į antrą pagal dydį Norvegijos miestą, pasirūpinkite pigiais bilietai į priekį bei atgal.

Skrydžiai Bergenas – Ryga

Skrydžiai Bergenas – Ryga vykdomi kiekvieną savaitę, kartais ir dar dažniau. Skrydžių padaugėja vasaros ir žiemos laikotarpiais, ypač per šventes. Ne vienas turistas nori pamatyti kaip Bergenas pasipuošęs Kalėdų laikotarpiu, kaip norvegai švenčia Naujuosius metus.

Lėktuvų bilietai Bergenas – Ryga

Lėktuvų bilietai Bergenas – Ryga būna brangesni perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Bergenas – Ryga pigesni skrydžiai būna skrydžių bendrovėms paskelbus akcijas arba paskutinės minutės pasiūlymus. Nepraleiskite tokių pasiūlymų, juos nusipirkite ir keliaukite dar pigiau. Taip pat galite pirkti lėktuvo bilietus Bergenas – Ryga vos susiplanavę kelionę, iki skrydžio pradžios likus pusei metų.

Linkime gero skrydžio bei malonių atostogų.

Bergeno Oro uostai
  • Flesland oro uostas BGO