Pigiausi skrydžiai į Bergeną iš artimų oro uostų

Bergenas - Londonas


Ką veikti Bergeno mieste jums gali diktuoti pats miestas, nepriklausomai nuo to, kokiu metu jūs į jį atvyksite. Atminkite, kad jei vykstate į Bergeną turizmo metu, įsivelsite į nuotykių sūkurį, o šaltuoju metų periodu galėsite niekieno netrukdomi ramiai pailsėti ir atsipūsti užmiršę darbus bei rūpesčius. Jeigu jus domina atostogos Bergene, galite rinktis skrydžius ne tik iš Lietuvos, Latvijos, bet ir iš Londono.

Londonas – Bergenas skrydžiai

Londonas – Bergenas ir Bergenas – Londonas skrydžiai vykdomi kiekvieną savaitę. Skrydžių padaugėja vasaros ir žiemos laikotarpiais, ypač per šventes. Ne vienas turistas nori pamatyti kaip Bergenas pasipuošęs Kalėdų laikotarpiu, kaip norvegai švenčia Naujuosius metus.

Londonas – Bergenas lėktuvų bilietai

Londonas – Bergenas bei Bergenas – Londonas lėktuvų bilietai pigiausi būna tada, kai žmonės juos perka iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat galite rinktis pigius Bergenas – Londonas lėktuvų bilietus kai skrydžių bendrovės paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus. Paskutinės minutės pasiūlymai yra itin pigūs, todėl nepraleiskite jų ir keliaukite dar pigiau.
Linkime gero skrydžio bei malonių atostogų.

Bergeno Oro uostai
  • Flesland oro uostas BGO