Pigiausi skrydžiai į Bergeną iš artimų oro uostų

Bergenas - Kaunas


Bergenas – Norvegijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Atvykę į Bergeną nepraleiskite progos susipažinti su norvegų kultūra, paragauti tradicinių patiekalų, aplankyti įdomiausias lankytinas vietas, objektus ir praleisti laisvalaikį turiningai. Jeigu jus domina kelionė į Bergeną ir atgal, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais.

Skrydžiai Kaunas – Bergenas

Skrydžiai Kaunas – Bergenas bei Bergenas – Kaunas yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Bergenas nuo Kauno nėra labai atitolęs (Kaunas – Bergenas atstumas: 1 455 km), todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Tiesioginis skrydis Kaunas – Bergenas

Tiesioginis skrydis Kaunas – Bergenas pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei neprailgs. Pasirūpinkite veikla skrydžio metu: pasiimkite žurnalą, knygą ar nešiojamą kompiuterį ir nuveikite kažką įdomaus.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Bergenas – Kaunas Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Bergenas – Kaunas Wizzair kelionių pasiūlymai

Rinkitės bilietus Kaunas – Bergenas ir ilgai lauktos atostogos ar dalykinė kelionė bus jūsų.
Pigiausi bilietai Kaunas – Bergenas būna, dažniausiai, likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Bergeno Oro uostai
  • Flesland oro uostas BGO