Pigiausi skrydžiai į Bergeną iš artimų oro uostų

Darbas Bergene


Apie Bergeną galite vartyti kelionių žurnalus, skaityti internete, klausytis pažįstamų atsiliepimų ar žiūrėti televizijos laidas, tačiau niekas nesuteiks jums tokių įspūdžių, kaip apsilankymas šiame mieste ir realios kelionių dvasios pajautimas. Ką išvysite Bergene, viskas išliks jūsų atmintyje dar ilgai ir suteiks neišdildomų įspūdžių iki kitos įspūdingos kelionės. Apie Bergeno miestą jau seniai sklando daug turistų pasakojamų istorijų, todėl jūs tiesiog privalote jas išgirsti gyvai ir įsitikinti savo akimis.

Darbas Bergene

Darbas Bergene yra siūlomas įvairių sričių darbuotojams. Dažniausiai atvykę į miestą žmonės pradeda ieškotis tokio darbo, kuris turi gerą užmokestį. Vis dėlto, jeigu turite galimybę, pasirūpinkite darbo paieškomis dar neišvykus į Norvegiją – taip bus daug paprasčiau ir lengviau įsitvirtinti. Bergene darbai moterims taip pat siūlomi. Moterys gali dirbti kirpėjomis, masažistėmis, pardavėjomis, valytojomis ar kitose sferose, kur gali save realizuoti. Tikriausiai populiariausias darbas Bergene – fabrikuose. Dažnas lietuvis atvažiuoja į šį miestą ir dirba šioje srityje. Visgi, jeigu norite užimti aukštesnes pareigas, išmokite norvegų kalbą – taip bus žymiai paprasčiau pritapti ir nejausite jokio diskomforto norint susišnekėti.
Darbas Bergene – Norvegijoje apmokamas ganėtinai gerai. Jeigu ruošiatės į šį miestą atvažiuoti tik vasarai ir turite kur apsistoti – tikrai verta. Norvegijoje pragyvenimo lygis aukštas, kainos taip pat, todėl kartais tenka daugiau nei pusę atlyginimo išleisti būtent šioje šalyje.

Bergeno Oro uostai
  • Flesland oro uostas BGO