Pigiausi skrydžiai į Bergeną iš artimų oro uostų

Bergeno centras


Bergenas – įdomus miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Jisai pagal dydį antras Norvegijoje, todėl jį žmonės pasirenka dėl unikalių lankytinų vietų, muziejų, naktinių klubų, architektūrinių paminklų, istorinio paveldo ir kitų objektų, tikrai vertų dėmesio. Bergeno centras – ta vieta, į kurią žmonės suguža vos atvykę į miestą. Jeigu planuojate atostogas šiame Norvegijos mieste, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais ir susiplanuokite laisvalaikį.

Bergeno centras (lankytinos vietos):

  • Bergeno žuvų turgus – jame prekystaliai lūžta nuo šviežių žuvų. Tai ne tik vietinių, bet ir turistų labai lankoma vieta, kurioje kiekvienas gali įsigyti jam patinkančio maisto;
  • E. Grygo namas – tai žymaus norvegų kompozitoriaus muziejus;
  • Šv. Marijos bažnyčia – tai romaninio stiliaus bažnyčia, statyta maždaug XI – XII amžiuose;
  • Artic katedra – tai architektūrinis paminklas, įkurtas ne pačiame Bergene, bet netoli esančioje saloje ant kalno;
  • Bryggen krantinė – jinai įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Šioje krantinėje sukasi uostamiesčio gyvenimas.

Bergeno miesto centras visada pilnas turistų, o atokesni rajonai jų sulaukia mažiau. Jeigu atvykote į Bergeną, nepraleiskite progos pabūti ne tik miesto centre, bet ir už jo ribų, kur vietinių žmonių gyvenimas teka savo vaga. Bergeno prekybos centrai – ta vieta, kurioje galėsite nusipirkti įvairių daiktų, nupirkti lauktuvių draugams ir šeimos nariams, laukiantiems jūsų namuose.

Bergeno Oro uostai
  • Flesland oro uostas BGO