Pigiausi skrydžiai į Bergeną iš artimų oro uostų

Bergeno akvariumas


Apie Bergeną galite vartyti kelionių žurnalus, skaityti internete, klausytis pažįstamų atsiliepimų ar žiūrėti televizijos laidas, tačiau niekas nesuteiks jums tokių įspūdžių, kaip apsilankymas šiame mieste ir realios kelionių dvasios pajautimas. Ką išvysite Bergene, viskas išliks jūsų atmintyje dar ilgai ir suteiks neišdildomų įspūdžių iki kitos įspūdingos kelionės.

Bergeno akvariumas

Bergeno akvariumas – tai pramoga ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Dažniausiai į akvariumą atvažiuoja šeimos, norėdamos įdomiai bei turiningai praleisti savo laisvalaikį. Pagrindiniame pastate yra daug mažų akvariumų, kuriuose plaukioja įvairios žuvys bei kiti jūros gyventojai. Kiekvienas gali susipažinti su eksponatais, paskaityti kur kas gyvena bei pažinti jūros gyvenimą. Taip pat turistai gali susipažinti su gyvatėmis, krokodilais, vėžliais ir kitais egzotiniais gyvūnais. Bergeno akvariumo kaina yra įvairi, jinai priklauso nuo to, kokio amžiaus yra žmogus – vaikai į akvariumą gali įeiti pigiau, o šeimoms taikomos nuolaidos.

Bergeno akvariumo adresas: Nordnesbakken 4, 5005 Bergen, Norvegija

Ką veikti Bergeno mieste jums gali diktuoti pats miestas, nepriklausomai nuo to, kokiu metu jūs į jį atvyksite. Atminkite, kad jei vykstate į Bergeną turizmo metu, įsivelsite į nuotykių sūkurį, o šaltuoju metų periodu galėsite nieko netrukdomi ramiai pailsėti ir atsipūsti užmiršę darbus bei rūpesčius.

Bergeno Oro uostai
  • Flesland oro uostas BGO